החומר הנפוץ ביותר בשימוש של CMM

| Updated: Feb 20, 2017
Source:

עם התפתחות של קואורדינטות מדידה מכונת (CMM) הטכנולוגיה, CMM הוא בשימוש נרחב יותר ויותר. בגלל המבנה והחומר של CMM יש השפעה רבה על הדיוק, זה הופך להיות יותר ויותר נדרש. להלן כמה חומרים מבניים נפוצים.

1. ברזל יצוק

ברזל יצוק הוא סוג של חומרים בשימוש נפוץ, המשמש בעיקר עבור הבסיס, הזזה ו מתגלגל מדריך, עמודות, תמיכה וכו 'יש לו את היתרון של עיוות קטן, התנגדות ללבוש טוב, עיבוד קל, עלות נמוכה, התרחבות ליניארית הוא קרוב ביותר כדי מקדם של חלקים (פלדה), זהו החומרים בשימוש מוקדם. בחלק מכונת המדידה עדיין בעיקר להשתמש בחומרי ברזל יצוק. אבל יש גם חסרונות: ברזל יצוק הוא רגיש קורוזיה ההתנגדות שחיקה הוא נמוך יותר מאשר גרניט, כוחה אינו גבוה.

2. פלדה

פלדה משמש בעיקר פגז, מבנה תמיכה, וכמה בסיס מכונת מדידה גם להשתמש פלדה. בדרך כלל מאמצת פלדה פחמן נמוכה, ויש טיפול בחום. היתרון של פלדה הוא קשיחות טובה וכוח. הפגם שלה קל עיוות, זה בגלל פלדה לאחר עיבוד, הלחץ שיורית בתוך שחרור להוביל עיוות.

תאום מכונת מדידה

3. גרניט

גרניט הוא קל יותר פלדה, כבד יותר מאלומיניום, הוא חומר נפוץ בשימוש. היתרון העיקרי של גרניט הוא עיוות קטן, יציבות טובה, לא חלודה, קל לעשות עיבוד גרפי, שטוחה, קל להשיג פלטפורמה גבוהה יותר מאשר ברזל יצוק מתאים לייצור של מדריך דיוק גבוהה. עכשיו רבים CMM מאמצת את החומר הזה, שולחן העבודה, מסגרת גשר, המעקה מדריך פיר ציר Z, כולם עשויים גרניט. גרניט ניתן להשתמש כדי להפוך את שולחן העבודה, מרובע, עמודה, קרן, מדריך, תמיכה, וכו 'בשל מקדם התפשטות תרמית קטנה של גרניט, זה מאוד מתאים לשתף פעולה עם אוויר- Flotation מדריך רכבת.

גרנית גם קיימים כמה חסרונות: למרות שזה יכול לעשות מן המבנה חלול ידי הדבקה, זה יותר מסובך; איכות הבנייה מוצק הוא גדול, לא קל לעבד, במיוחד את החור בורג קשה לעיבוד, עלות הרבה יותר מאשר ברזל יצוק; חומר גרניט הוא חד, קל להתמוטט כאשר עיבוד גס;

4. קרמיקה

קרמיקה מפותחת במהירות בשנים האחרונות. זה חומר קרמי לאחר דחיסת sintering, regrinding. המאפיין שלו הוא נקבובי, איכות האור (צפיפות הוא כ 3g / cm3), חוזק גבוה, עיבוד קל, עמידות שחיקה טובה, לא חלודה, מתאים ציר Y ו Z ציר המדריך. חסרונות של קרמיקה הם עלות גבוהה, הדרישות הטכנולוגיות גבוהות יותר, ייצור מורכב.

5. סגסוגת אלומיניום

CMM בעיקר משתמש גבוהה כוח סגסוגת אלומיניום. זהו אחד הצמיחה המהירה ביותר בשנים האחרונות. אלומיניום יש את היתרון של משקל קל, חוזק גבוה, עיוות קטן, ביצועים הולכה חום טוב, והוא יכול לבצע ריתוך, מתאים למדידת מכונה של חלקים רבים. יישום של סגסוגת אלומיניום כוח גבוהה היא המגמה העיקרית של הנוכחי.


אנא יידע אותנו אם כל שאלה או עצה

דואר אלקטרוני: overseas@cmm-nano.com

קירה
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
תיצור איתנו קשר
Address:
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
זכויות יוצרים © ננו (שיאן) מטרולוגיה ושות' בע"מ זכויות יוצרים.