הפיתוח של מדידה בעתיד

| Updated: Nov 28, 2016
Source:

מידה עתיקה, מתעוררים עסקים, זה פותח יחד עם ההתפתחות הטכנולוגיה חברתית, ייצור ומדע. באותו הזמן הוא גם מסמן את הרמה של מודרניזציה של מדינה מדידת עבודה. מדידת עבודה דרך לשפר את התועלת הכלכלית של מפעלי תעשייה, היא גם הבטחה לשיפור הייצור ואת איכות המוצר.

בתוך פעילויות כלכליות, יותר מ 80% של הייצור התעשייתי יכולה להתממש רק לאחר מדידה, מדידת פעילות במדינות המתועשות תורמת 4% ~ 6% תוצר לאומי גולמי (תל ג), מדידה היא "עין" הייצור התעשייתי. ב 25 השנים האחרונות, עם הופעתה של סורק לייזר 3D וטכנולוגיה אופטי, טכנולוגיית מדידה מתקבל ההתפתחות המהירה. כתוצאה מכך, שדה זה תבין בהמשך פיתוח התכונות החדשות בעתיד, שתעצים את הקיבולת, בקרת איכות ובדיקות. מאמצי פיתוח חדש גם תוצאה של שינוי של תהליך הייצור.

העבודה מטרולוגיה הבדיקה יועברו מן המעבדה סדנת ההפקה. המפתח של שינוי זה הוא ניידות, הפשטות והגמישות של ציוד. בנוסף, המדידה תיושם במקרה של לא התערבות אנושית, תהליך הייצור יוכל לתקן את עצמו על פי תוצאת המדידה אוטומטית.

כיציוד מדידההוא יותר ויותר קרוב סדנת ההפקה, בטח יש פשטות וקלות לשימוש, אשר יכול להפוך ליצרן לבדוק את החלקים. פיקוח ובקרת איכות החלקים כבר לא יהיה תהליך מקביל, הוא יהפוך חלק בלתי נפרד של תהליך הייצור. מדידה יבצע מספר פעמים בתהליך הייצור, ובכך ישנם מספר מדידות לפני החלקים להיות מורכבת.

עכשיו, יותר ויותר חברות צריך לבצע בקרת איכות ולבדוק ישירות בסדנת ההפקה. אז ציוד מדידה יהיה יותר אינטואיטיבי וקל להשתמש ולהבין. רמת הידע של מבצע ומקצועית נדרשים גם ייפגעו.

בעתיד, התערבות אנושית יוחלפו על ידי מערכת מדידה אוטומטית. כי התכנות הוא עשוי להיות הסיוט של בקרת איכות הקבוצה מיד, הם יהיו יותר נוטה לאמץ אינטגרציה חומרה ותוכנה גמיש ואינטואיטיבי. בסוף היום, זה רק קצת פשוט, לכן, הרובוט יכול להפריד בין רשומות, לא התכנות של הנתיב.

לבסוף, המדידה אינטליגנטי יהיה היפוך מוחלט של תהליך הייצור. בהתבסס על כלים אוטומטייםפתרון מדידה, תהליך הייצור יבין התיקון האוטומטי. למעשה, המושג הזה הוא הרצון נפוצות של futurists רבים.


אנא יידעו אותנו אם יש שאלות כלשהן או ייעוץ

דואר אלקטרוני:overseas@cmm-nano.com

קירה
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
תיצור איתנו קשר
Address:
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
זכויות יוצרים © ננו (שיאן) מטרולוגיה ושות' בע"מ זכויות יוצרים.