כיצד לשלוט על דיוק CMM בזמן אמת

| Updated: Jan 19, 2017
Source:

משתמשים רבים לא ברור שלהם קואורדינטות מדידה מכונת (CMM) דיוק לאחר שימוש בפרק זמן. כיצד לשלוט על דיוק CMM בזמן אמת, כאן ממליצים על שיטה של התבוננות פנימית.

1. באמצעות כלי בדיקה סטנדרטית

הדרך הטובה ביותר לבדוק דיוק המכונה היא עם כלי בדיקה סטנדרטי. בלוק גייג, מד טבעת, כדור, זווית דיוק גבוהה מרובע, וכו 'כאשר הטמפרטורה משתנה או דיוק המדידה גבוה יותר צורך, אנו יכולים להשתמש בכלי סטנדרטי לעיל כדי לבחון את אורך, עגול, קוטר ופרמטרים אחרים. כאשר זה הכרחי, אנחנו יכולים גם לבצע את התיקון המתאים. זה מאוד שימושי עבור המפעיל.

2. שימוש רגיל עבודה חתיכת

באמצעות עבודה סטנדרטית כדי לבדוק את דיוק המכונה, אבל הוא יחסית מסובך יותר, זה יכול רק לבצע בתקופה של זמן. דרך נוחה יותר היא להשתמש בתבנית עבודה טיפוסית, תוכנית מדידה אוטומטית מלאה, למדוד פעמים רבות תחת הכיול המכונה היטב. לאחר מכן לחשב על פי הקביעות הסטטיסטית ולהקליט את הערך הסובלני טווח סובלנות.

אם אתה מרגיש שום אמון של שתי שיטות לעיל, אתה יכול גם לפנות אלינו ואנו מציעים מגוון רחב של שירותי ערך מוסף.

מדידת מערכת

הגדרת מערכת בקרת המדידה המתקדמת ביותר במכונת המדידה המוקדמת של הלקוחות, מה שהופך את מכונת המדידה כולה לשדרוג לרמת הטכנולוגיה המתקדמת בעולם הנוכחי, לשפר את יעילות המדידה על-ידי השדרוג, הגמר של כל סוגי עבודות הבדיקה.

דיוק כיול ותיקון

באופן קבוע לבצע כיול ותיקון של המכונה עבור הצרכן כדי להפוך את הציוד תמיד לשמור דיוק גבוהה, יעילות גבוהה, כדי להבטיח את הדיוק של תוצאות המדידה.

מדידת תוכנה

באמצעות עדכון ושיפור של פונקציית תוכנה כדי לענות על הביקוש של הלקוח עד למקסימום, ולספק מגוון רחב של תוכנות מיוחדות עבור הבחירה, לפתח פתרונות מדידה מיוחדים עבור הלקוחות שלנו.

תחזוקה

ביצוע פתרונות תחזוקה שוטפים ברמה גבוהה ללקוחות, להבטיח פעולה אמינה של מדידת המכונה, להאריך את חיי השירות של מכונת המדידה. במקביל לספק מספיק מכונת מדידה חלקי חילוף, להפוך את מכונת המדידה שלך ללא שימוש בדאגות.

אימון טכני

על פי מאפיינים, ביצוע הדרכה מקצועית מותאמת אישית הדרכה, לענות על שאלות כדי לגרום לך להבין במהירות מיומנויות טכניות ולשפר את יעילות האיתור.

שירות באתר הלקוח

לאחר שירות מהנדסי שירות תספק שירות באתר הלקוח עבור הלקוחות בפעם הראשונה, אשר יכול לאפשר לך באמת לחוות את איכות השירותים ננו קרוב.

מִתקָן

ננו יכול לספק שונים פונקציונלי נייד קבועים כדי פשוט מלאכה מדידה.


אנא יידע אותנו אם יש שאלות או עצה

דואר אלקטרוני: overseas@cmm-nano.com

קירה
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
תיצור איתנו קשר
Address:
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
זכויות יוצרים © ננו (שיאן) מטרולוגיה ושות' בע"מ זכויות יוצרים.