כיצד לכייל ראש בדיקה CMM

| Updated: Feb 13, 2017
Source:

מתאמת מכונת מדידה (CMM) משמש יותר ויותר נרחב במכונות, הרכב, חלל, עובש ותעשיות אחרות, ואת האובייקט צריך להיות מזוהה הופך להיות יותר ויותר מסובך, אשר דורש אנשי בדיקה יכול תורן יישום גמיש ב תהליך המדידה. ראש CMM Probe הוא חלק חשוב, זה משחק תפקיד חשוב מאוד, והוא יכול לספק בסיס יציב למדידת דיוק. לפני השימוש ב- CMM, עליו תחילה לכייל את ראש הבדיקה כדי לקבוע את הדיוק.

אנו יכולים להשתמש בשלבים הבאים כדי לכייל ראש בדיקה . ראשית כדי לאשר את כיוון ההתקנה של נוצה בדיקה האם עקבי עם ציר ציר CMM, לאחר הסרת נוצה בדיקה, זה צריך להיות מכויל. זה צריך להבטיח את נוצה להיות קבוע ואמין. ואת הראש בדיקה מחט צריך להיות מכויל באמצעות כלים מיוחדים כדי להבטיח את הכדור אודם להיות נקי ללא נזק. ההתקנה של סרגל ההארכה חייבת להיות עקבית עם קיבולת העומס של מדידת הראש.

כדי להפוך את נוזל בדיקה, מוט המורחבת, חרט בדיקה להגדיר כראוי, את המיקום של ראש בדיקה נכונה. הקוטר הסטנדרטי חייב להיות הערך האמיתי בתעודת הכיול. מהירות הכיול של ראש בדיקה חייבת להיות עקבית עם מהירות המדידה . כאשר כיול בדיקה בודדת, צריך לשים לב החריגה בין קוטר חרט ואת הכדור.


אנא יידע אותנו אם יש שאלות או עצה

דוא"ל: overseas@cmm-nano.com


קירה
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
תיצור איתנו קשר
Address:
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
זכויות יוצרים © ננו (שיאן) מטרולוגיה ושות' בע"מ זכויות יוצרים.