השימוש CMM בתעשיית המשלוחים

| Updated: Sep 21, 2016
Source:

בשנים האחרונות סין #39; s בניית ספינות תעשייה שהושג פיתוח חסרת תקדים, על-פי נתונים סטטיסטיים רלוונטיים הצג כי בשנת 2013 סין #39; s הושלמה בניית ספינות עצמי 4,534 טון, הזמנות חדשות להגיע אל עצמי 69.84 מיליון טונות. מאז 2010 כמו העולם #39; s אוניות, סין לשמור על מס ' 1 במהלך 4 שנים בעולם.

הספינה ייצור בתעשייה היא ההתגלמות של המדינה #39; s ייצור שלב טכנולוגי. מנוע דיזל ימיים חלקי הליבה בניית ספינות, התפתחותו לתעשייה הכלי מכונת במיוחד את הכלי מכונת כבד גדול בפיתוח וחדשנות, יש גם דרישות מחמירות מאוד שלציוד מדידהכדי להתאים המדידה של חלקים גדולים דיוק אלה. סוג של ימי מנוע דיזל חלקים ורכיבים מורכבים בעיקר חלקים תיבת, כולל הגנות עליון ותחתון, טלטלים, גל ארכובה, גליל ראש, חלקי מעטפת גלגל תנופה וכן הלאה. יחסי עם רכיבים אחרים, יש את הפונקציות של גודל גדול יותר פריטים מדידה, רמת דיוק גבוהה. אזגשר גדול ודיוק גדולים גנטרי מדידה כליהיא פתרון אידיאלי עבור מיטה מנוע דיזל חלקים ורכיבים, במיוחד את המדידה של הגוף העיקרי.

הגוף העיקרי כבסיס מנוע דיזל, הוא תומך כל מנוע דיזל. כל חלקי ומערכת עזר באופן ישיר או עקיף קבוע על הגוף, אשר יוצרים מראה קומפקטי, קל לשמירה. לכן הגילוי של הגוף העיקרי הוא המדד הסיבוב של מנוע דיזל חלקים.

ננו גנטרי סדרתטיטאן,סיכוםניתן לפגוש את הביקוש גדול עבודה-קטע מדידה. . יש לנו את הטכנולוגיה המתקדמת, קפדנית בתהליכי לספק פתרונות מדידה מדויק ויעיל עבור התעשייה האווירית לישראל, ייצור ההגנה הלאומית, ייצור הרכב, עובש, ספינות, וכן הלאה.


אנא הודיעו לנו אם כל quesitions או עצה

דואר אלקטרוני:overseas@cmm-nano.com


קירה
Your comments are welcome!
For more information about our brand and products, please feel free to contact us!
Please enter your email address:
תיצור איתנו קשר
Address:
Tel: +862981538937
Fax: +862989233633
E-mail: overseas@cmm-nano.com
זכויות יוצרים © ננו (שיאן) מטרולוגיה ושות' בע"מ זכויות יוצרים.